Bli Online

ALFES MOROCCAN SPICED COUSCOUS 200GR

450 L

Availability:In stock

450 L

Availability:In stock

Add to cart
Buy Now
Product Origin: UK SKU: 5010338300982 Categories: ,

Kokrra kuskus të artë me erëza ekzotike, sulltana dhe arra pishe. Ky kuskus i lehtë dhe me gëzof me erëza të shijshme dhe shije frutash bën një alternativë shumëngjyrëshe për orizin, makaronat dhe patatet.
E shpejte dhe e lehte
I përshtatshëm për veganët

Përbërësit
Kuskus (85%) (100% grurë i fortë), sulltana (5%), erëza (sheqer, qimnon, spec i kuq, shafran i Indisë, kanellë, piper i zi, dekstrozë, kripë, qepë pluhur, hudhër pluhur, pluhur ekstrakt majaje, aromë natyrale, Nenexhik, Acidi citrik), Bouillon vegjetal (kripë deti, niseshte patate, maltodekstrinë, pluhur ekstrakti i majave, pluhur qepë, pluhur selino, pluhur karrote, vaj rapaz, sheqer, pluhur hudhër, majdanoz, fenugreek, piper i bardhë, ekstrakt i farës së selinos, natyral Aromatizues, Ekstrakt i Rrënjës Loveage), Arra Pishe (2%), Majdanoz

0