Cfarë bëjmë NE?

Objektivi i Baroneshës është që të orientojë klientët dhe ndjekësit e saj në një jetesë të shëndetshme si dhe cilësore.

Ky supermarket nuk garanton vetëm një shije të jashtëzakonshme, por mbi të gjitha një cilësi të pakrahasueshme me produktet e masës.

Misioni Ynë

Baronesha është gjithçka çfarë një person kërkon nga një supermarket në Shqipëri. Aty mund të gjeni produkte që gjenden në qendër të Parisit, Londrës apo Nju Jorkut.Ky supermarket ka brenda produktet e markave më të famshme dhe më cilësore në botë

Markat më të mira

Te Baronesha mund të gjeni produktet ekskluzive të saj, si: -Akullore "Ben & Jerry?s -Kafe Starbucks - Starbucks është një markë e klasit premium, -Blue Dragon, marka më e famshme e përgatitësve për sushi. -Betty Crocker, marka më e famshme për përgatitje ëmbëlsirash. -Mjalti Manuka prodhohet në Zelanden e Re nga nektari i pemes Manuka.

Client Says

100%
Te Kenaqur

Kurse 20%
kur porosit

Transport i
Shpejt

14-Dite
Kthim Produkti

Newsletter

Subscribe per t’u njoftuar mbi produktet me te fundit!

Na Kontaktoni

Suport:

+355 68 407 4319 onlinebaronesha@gmail.com

+355 68 903 1847 lengogroup1@gmail.com

Orari hapjes:

08.00 AM 22.00 PM

E Hënë - E Dielë

Shërbimi i Klientit

Na ndiqni në

Info për Blerjet

Faleminderit për mirëbesimin tuaj

NIPT: L61604054J

Copyright © 2021 baronesha. All Rights Reserved.

X
Add to cart