Bli Online

SKIPPY CREAMY PEANUT BUTTER 462GR

999 L

Availability:In stock

999 L

Availability:In stock

Add to cart
Buy Now
Product Origin: UK SKU: 37600110754 Categories: ,

Përhapeni në buzëqeshje me përsosmërinë e shijshme dhe kremoze të gjalpit të kikirikut. Gjalpi kremoz i kikirikut SKIPPY® i shton më shumë shije dhe argëtim pothuajse çdo gjëje. Nuk është gjë tjetër veçse një rostiçeri e mrekullueshme me këtë klasik kremoz.

Perberesit : Kikirikë të pjekur, sheqer, vaj vegjetal të hidrogjenizuar (vaj pambuku, soje dhe vaj rapese) për të parandaluar ndarjen, kripë.

0