Bli Online

WHOLE EARTH ROASTED DRIZZLER NUT BUTTER 320GR

899 L

Availability:In stock

899 L

Availability:In stock

Add to cart
Buy Now
Product Origin: UK SKU: 5013665116257 Categories: ,

Gjalpë kikiriku i shtrydhur super i butë i bërë me arra 100%.

Lehtë për t’u përdorur, thjesht tundeni dhe derdhni. Me një shije unike, të shijshme dhe strukturë serioze të lëngshme, super të lëmuar, është e përkryer për t’u spërkatur.

Bërë me kikirikë të pjekur në ngjyrë ari dhe pa lëkurë për ëmbëlsi natyrale dhe një aromë të pasur.

0