Bli Online

PHYTOSPECIFIC THERMOPERFECT SMOOTHING & PROTECTIVE CARE 150ML

2499 L

Availability:In stock

2499 L

Availability:In stock

Add to cart
Buy Now
Product Origin: France SKU: 3338220100772 Categories: , , Tag:

Ky serum sublim zbut flokët në përsosmëri dhe mbron gjatë stilimit të nxehtësisë.

Mundësuar nga teknologjia biomimetike e Jericho Rose, e cila mund të gjendet në klimat më të vështira të shkretëtirës, Thermoperfect është një serum zbutës me peshë të lehtë që mbron flokët dhe siguron mbrojtje ndaj nxehtësisë deri në 430 gradë kur përdorni mjete të nxehta. Teknologjia inovative “mburojë mbrojtëse” ofron mbrojtje të patejkalueshme kundër nxehtësisë, thyerjes, thatësisë dhe stresit oksidativ.
Zbut dhe parandalon kërcitjen
Ofron mbrojtje nga nxehtësia
Parandalon dhe riparon thyerjen
Hidraton dhe jep shkëlqim

Perdorimi :

Mund të përdoret në flokë të lagur ose të thatë.
Për flokë të lagur: Përpara tharjes ose stilimit të nxehtësisë përdorni 1 ose 2 pompa serumi sipas gjatësisë dhe porozitetit të flokëve.
Për flokë të thatë: Përdoreni për stilimin e nxehtësisë.
Mos e shpëlani. Vetëm për përdorim të jashtëm.

0