Bli Online

BIODERMA SENSIBIO MILD CLEANSING FOAMING GEL 200ML

1699 L

Availability:In stock

1699 L

Availability:In stock

Add to cart
Buy Now
Product Origin: France SKU: 3401381507565 Categories: , , Tag:

Xhel pastrues i butë pa sapun që përdor efikasitetin e teknologjisë micellare në një formulë shpëlarëse

Perfitimet :

Pastron butësisht dhe heq grimin. Jo-zhveshur e lë lëkurën të ndjehet rehat Hidraton dhe qetëson lëkurën e ndjeshme

Perdorim :
Mëngjes dhe/ose mbrëmje. Aplikojeni në lëkurë të lagur. Punoni në një shkumë. Thajeni butësisht

0