Bli Online

AYUMI TURMENIC FACE WASH 150ML

1199 L

Availability:In stock

1199 L

Availability:In stock

Add to cart
Buy Now
Product Origin: UK SKU: 5025042030230 Categories: ,

Pastroni papastërtitë me larësin tonë freskues të fytyrës me shafran i Indisë dhe Bergamot, i formuluar posaçërisht me ekstrakt të Shafranit të Indisë dhe Papajës për të rritur shkëlqimin natyral të lëkurës. I mbushur me ekstrakt Amla. Vaji i mandarinës dhe vaji i arganit, ky larës energjik i fytyrës ndihmon në ngritjen e shqisave me një shpërthim përbërësish gjallërues dhe që e duan lëkurën.

Aktivët kryesorë dhe vajra esencialë

Ekstrakt i shafranit të Indisë, ekstrakt papaja, ekstrakt Amla, vitaminë C

Vaj limoni, vaj bergamoti, vaj eukalipt, vaj limoni, vaj mandarine, vaj argani

Të gjitha produktet Ayumi janë pa SLS, Parabenë, vajra minerale dhe përbërës të GM

0