Bli Online

CERAVE MOISTURIZING CREAM FOR DRY TO VERY DRY SKIN 50ML

899 L

Availability:In stock

899 L

Availability:In stock

Add to cart
Buy Now
Product Origin: France SKU: 3337875597371 Category:

Një hidratues i butë për rivendosjen e barrierave për lëkurën e thatë dhe shumë të thatë në fytyrë dhe trup.

Përmban një teksturë të pasur, jo të yndyrshme, që përthithet shpejt.
Përdor teknologjinë MVE, një sistem shpërndarjeje i patentuar që lëshon vazhdimisht përbërës hidratues për hidratim 24-orësh.
Përmban tre ceramide thelbësore për të bllokuar lagështinë dhe për të ruajtur pengesën natyrale të lëkurës.
Përmirësuar me Acid Hialuronik për të ruajtur lagështinë natyrale të lëkurës.
E mban lëkurën të butë, të shëndetshme dhe të hidratuar.

Jo komedogjen dhe pa aroma.
Zhvilluar me dermatologë.

0