Bli Online

SEBAM BABY PFLEGELOTION 200ML

899 L

Availability:In stock

899 L

Availability:In stock

Add to cart
Buy Now
Product Origin: Germany SKU: 4103040009210 Category:

Locion i butë për kujdesin e foshnjave dhe fëmijëve
Me pantenol dhe vaj bajamesh të ëmbël
Hidraton dhe ushqen
Ideale për lëkurë të thatë dhe të irrituar

Lëkura e thatë dhe e irrituar mund të kujdeset në mënyrë të mrekullueshme me locionin e kujdesit të butë nga Sebamed Baby & Child

Formula delikate me lipide natyrale, e kombinuar me pantenolin që përmban, i siguron lëkurës së fëmijëve lagështi intensive. Panthenoli gjithashtu mund të parandalojë tharjen e lëkurës.

0