Bli Online

SEBAM BABY WUNDSCHUTZCRE 75ML

899 L

Availability:In stock

899 L

Availability:In stock

Add to cart
Buy Now
Product Origin: Germany SKU: 4103040009197 Category:

Krem i butë për kujdesin e foshnjave dhe fëmijëve
Me vajra natyralë, panthenol dhe gjalpë shea
Ideale për acarim dhe dhimbje në zonën e pelenës
Promovon procesin e shërimit

Kremi i butë për plagët nga Sebamed Baby & Child është kujdesi ideal për të parandaluar dhimbjet në zonën e pelenës

Përveç vajrave natyralë nga bajame e ëmbël, jojoba dhe avokado, kompleksi aktiv përmban edhe panthenol dhe gjalpë shea, i cili është një përzierje e mrekullueshme që qetëson irritimet dhe ka një efekt qetësues në lëkurë

0