Bli Online

TOMMEE TIPPEE TRAINING SIPPEE CUP 7M

899 L

Availability:In stock

899 L

Availability:In stock

Add to cart
Buy Now
Product Origin: UK SKU: 5010415471109 Category:

I mbrojtur nga derdhja: Të mësosh të pish duhet të jetë argëtuese, por nuk duhet të jetë e çrregullt. Për të ndihmuar në parandalimin e derdhjeve të çrregullta, kjo shishe uji për foshnjat ka një valvul prej dy pjesësh të ndashme që nuk derdhet

Rezistent ndaj kafshimit: Gryka e qëndrueshme dhe afatgjatë me një pjesë është e butë për gojët e vogla, por mjaft e fortë për t’i bërë ballë dhëmbëve të vegjël

Lozonjare: Të vegjlit do t’ju pëlqejnë të pinë nga gotat e ndritshme dhe shumëngjyrëshe për të qëndruar të hidratuar gjatë gjithë ditës

Mbajtje e lehtë: Të projektuara duke pasur në mendje fëmijët e vegjël, dorezat e trainerit me kapje të lehtë i lejojnë vogëlushit tuaj të mbajë me lehtësi shishen e tij sa herë që ka nevojë për të pirë

Pastrim i lehtë dhe pa BPA: Shishet e ujit Tippee janë të lehta për t’u pastruar dhe janë gjithashtu të sigurta për sterilizues dhe enëlarëse.

0