Bli Online

TOMMEE TIPPEE DESIGN WEANING SPOONS X5

699 L

Availability:In stock

699 L

Availability:In stock

Add to cart
Buy Now
Product Origin: UK SKU: 5010415471963 Category:

Projektuar për t’ju ndihmuar ju dhe vogëlushin tuaj të shijoni shijet e para. Këto lugë janë shumë të buta për mishrat e dhëmbëve dhe gojët e vogla.

Me higjienën në mendje, doreza e lugës ka një dizajn të ngritur që ndihmon që maja e lugës dhe ushqimi të mos prekin asnjë sipërfaqe. Është gjithashtu i mbrojtur me BACSHIELD™ i cili redukton bakteret deri në 99,99% 24 orë në ditë.

Karakteristikat:

– Bacshield™ – mbron sipërfaqen e lugës duke reduktuar bakteret deri në 99,99%
– Majë super e butë – e butë për mishrat e butë të foshnjës
– Doreza të gjata kundër rrëshqitjes – të shkëlqyera për t’u futur në kavanoza dhe tenxhere magazinimi, të lehta për t’u kapur
– Dizajni i lugës së ngritur – mban tasin e lugës dhe ushqimin larg sipërfaqeve
– Pastrohet lehtë – sterilizues dhe enëlarëse
– I sigurt për fëmijën – pa BPA, PVC, Ftalate, Nitrozamine dhe BPS
– I përshtatshëm për bebe 4M plus
– Pjesa ushqyese e lugës përmban teknologji antimikrobiale të qelqit fosfat për të ruajtur sipërfaqen dhe për të parandaluar degradimin e shkaktuar nga rritja e mikrobeve.

Mban ushqimin larg sipërfaqeve:
– Dizajni i lugës së ngritur e mban tasin e lugës dhe çdo ushqim larg sipërfaqeve

Mbrojtja Bacshield™:
– Mbron sipërfaqen e lugës nga bakteret e dëmshme 24/7

E butë për mishrat e dhëmbëve:
– Majat e buta janë të buta për mishrat e butë.

Projektuar për jetën reale:
– E sigurt në lavastovilje, mikrovalë dhe sterilizues.

0