Bli Online

TOMMEE TIPPEE MADE FOR ME NIPPLE CREAM 40ML

1599 L

Availability:In stock

1599 L

Availability:In stock

Add to cart
Buy Now
Product Origin: UK SKU: 5010415235961 Category:

Mbrojtje afatgjatë: Kremi Tommee Tippee Made for Me për thithkat bllokon lagështinë për të ndihmuar në mbajtjen e thithkave të buta dhe të zhdërvjellta, duke e bërë nënën të ndihet rehat gjatë gjithë përvojës së saj të ushqyerjes me gji

Përbërës qetësues 100% natyral: E bërë nga vaji i avokados, dylli i bletës dhe gjalpi shea, ky formulim i sigurt për ushqimin është i sigurt për nënën dhe foshnjën dhe nuk ka nevojë ta hiqni atë përpara dhënies së gjirit.

Hipoalergjik dhe pa aromë: Pa parabene, naftë, lanolinë ose konservues – ky krem hipoallergjik thithkash është pa aromë dhe i sjellshëm me lëkurën tuaj.

Jo ngjitëse dhe lehtësisht e përthithur: Formula jo ngjitëse përthithet lehtësisht dhe nuk do të njollosë rrobat tuaja

Me shumë qëllime: Nënave tona u pëlqen ta përdorin këtë krem për thithkat si një balsam qetësues në duart dhe buzët e tyre ose për të hidratuar lëkurën e thatë të foshnjës së tyre.

0