Bli Online

VITAL BABY NOURISH PERFECTLY SIMPLE PLATES 5PK

699 L

Availability:In stock

699 L

Availability:In stock

Add to cart
Buy Now
Product Origin: UK SKU: 5060428199156 Category:

Pjatat krejtësisht të thjeshta NOURISH janë zgjedhja ideale e përditshme për ju dhe vogëlushin tuaj. Të përshtatshme për t’u përdorur në mikrovalë dhe në lavastovilje, këto pjata të qëndrueshme janë të disponueshme në një gamë ngjyrash argëtuese dhe të gjalla, perfekte për udhëtimin e ushqyerjes së të voglit tuaj nga fëmijëria dhe më gjerë.

Dizajni i grumbullueshëm i bën ato të lehta për t’u ruajtur me kujdes, ndërsa dizajni i gjithanshëm i bën ato të përsosura për oraret e vakteve, festa, pikniqe, snack dhe më shumë për të gjitha moshat, madje edhe për të rriturit.

0