Xhel per Trupin per Lekure te Ndjeshme Simple 400Ml

L399.00

In stock

Compare
SKU: 8714100011188 Category:

Description

Eshtë një përzierje e përsosur e përbërësve për të qetësuar dhe përkëdhelur lëkurën tuaj. E përsosur për lëkurë edhe të ndjeshme.

Krijoni një shtresë mbrojtëse të lëkurës, ekuilibroni lagështinë, shmangni efektet e dëmshme nga jashtë për lëkurën.

 Xheli për dush përmban thelb Pro-Vitamin B5 dhe vaj livandoje, ushqen dhe relakson lëkurën në mënyrë efektive.

Kapaciteti: 400Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel per Trupin per Lekure te Ndjeshme Simple 400Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *