Xhel per Meshkuj Loreal 300Ml

L399.00

In stock

Compare
SKU: 3600523232536 Category:

Description

Xheli dushi perr burra i mundësuar nga karboni për veprim në total 5 në 1

Fytyra, trupi, flokët, rruheni dhe hidratoni të gjitha në një

Ndjehuni plotësisht të pastër pasi karboni vepron si një super-magnet, duke hequr të gjitha papastërtitë.

Kapaciteti: 300 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel per Meshkuj Loreal 300Ml”

Your email address will not be published.