Xhel per Lekure te Thate Bio Oil 50Ml

L850.00

In stock

Compare
SKU: 6001159118473 Category:

Description

Lëkura e thatë është një gjendje e zakonshme që zakonisht shkaktohet nga prodhimi i pamjaftueshëm i vajit në lëkurë, duke bërë që shtresa e sipërme e lëkurës të thahet. Lëkura e thatë mund të bëhet e lëkundshme, kruarje ose edhe e çarë, gjë që mund të çojë në inflamacion. Produktet tradicionale të tilla si kremrat, locionet dhe gjalpët e trupit bëhen kryesisht nga uji megjithatë, shumica e këtij uji avullohet kur bie në kontakt me lëkurën tuaj. Formulimi special i lëkurës së thatë të Bio-Oil absorbohet lehtësisht nga lëkura dhe duke qenë i përbërë nga vetëm 3% ujë, kjo e ndihmon lëkurën të ruajë lagështinë

Kapaciteti: 50 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel per Lekure te Thate Bio Oil 50Ml”

Your email address will not be published.