Xhel per Lekure te Thate Bio Oil 100Ml

L1,499.00

In stock

Compare
SKU: 6001159118480 Category:

Description

Xheli unik për strukturën e vajit thith lehtësisht krijimin e një filmi mbrojtës për t’i rezistuar humbjes së lagështisë. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe jo komedogjene Vendosni një sasi të vogël në lëkurë të thatë

Kapaciteti: 100Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel per Lekure te Thate Bio Oil 100Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *