Xhel per Lekure te Thate Bio Oil 100Ml

L1,499.00

In stock

Compare
SKU: 6001159118480 Category:

Description

Xheli unik për strukturën e vajit thith lehtësisht krijimin e një filmi mbrojtës për t’i rezistuar humbjes së lagështisë. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe jo komedogjene Vendosni një sasi të vogël në lëkurë të thatë

Kapaciteti: 100Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel per Lekure te Thate Bio Oil 100Ml”

Your email address will not be published.