Xhel Pastrimi Per Zorret 225 Gr

L2,499.00

Xhel lidhës i toksinës Enterosgel për pastrimin e zorrëve – 225g është një trajtim për diarrenë e shkaktuar nga infeksioni viral ose bakterial, helmimi nga ushqimi ose alergjitë ushqimore

Enterosgel punon si një “sfungjer” i zgjuar: duke kaluar butësisht përmes zorrës.

Ajo thith vetëm molekula me peshë mesatare të substancave të dëmshme në zorrë, të cilat janë toksina, patogjenë, alergjenë dhe viruse dhe i largon ato brenda 12-24 orëve me lëvizjen tuaj normale të zorrëve.

Përdorni Enterosgel ndihmon ne lehtesimin efektiv te:

• Diarre

• Diarre

• Dispepsi

• Poisonizimi i ushqimit

• Stomak i shqetësuar

• Udhëtarë në bark

• Alergji ndaj ushqimit

Compare
SKU: 8594161370444 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel Pastrimi Per Zorret 225 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *