Xhel Lares Per Femije 300 Ml

L1,400.00

Out of stock

SKU: 3504105029937 Category:

Description

Xhel pastrues qetesues me ekstrakte schisandra dhe avokado eshte krijuar posacerisht per lekure shume te ndjeshme

-I pershatshem per te porsalindurit, pastron butesisht trupin dhe floket e femijes

-Perberesi kryesor eshte schisandra e cila qeteson lekuren e brishte

Kapaciteti: 300 Ml

Importuesi: Hollande

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel Lares Per Femije 300 Ml”

Your email address will not be published.