Xhel Hidratues per Meshkuj Loreal 300Ml

L399.00

In stock

Compare
SKU: 3600523232529 Category:

Description

Xheli dushi për burra i rritur me Taurine. Ky përbërës i fundit, i mbushur me vitamina, siguron një ndjesi energjike dhe shpërthyese kur aplikohet në lëkurë. Një sasi energjie për t’u siguruar burrave marrjen e përsosur të mëngjesit.

Kapaciteti: 300 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel Hidratues per Meshkuj Loreal 300Ml”

Your email address will not be published.