Krem Xhel Hidratues per Fytyren Simple 50Ml

L599.00

Out of stock

SKU: 8710908810510 Category:

Description

Kremi me xhel hidratues Simple Water Boost rikthen hidratimin e lëkurës së dehidratuar, duke e lënë atë të ndihet e freskët, elastike dhe e rehatshme.
Nuk e lë lëkurën të ndihet e yndyrshme ose ngjitëse.
Formulimi i lehtë i xhelit rrëshqet në lëkurë, duke e lënë atë të ndihet e freskët, e zhdërvjellët, dhe e butë.
Xhel hidratues Simple Water Boost nuk përmban parfum ose ngjyrë artificiale dhe as kimikate të ashpra që mund të shqetësojnë lëkurën tuaj

Lloji i lëkurës: I përshtatshëm për lëkurë të thatë, të thatë ose të ndjeshme

Kapaciteti: 50Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Xhel Hidratues per Fytyren Simple 50Ml”

Your email address will not be published.