Xhel Freskues per Larjen e Fytyres Simple 50Ml

L200.00

In stock

Compare
SKU: 50052806 Category:

Description

Larja e fytyrës Simple Kind To Skin Refreshing është një pastrues i lëkurës i cili pastron plotësisht dhe e mban lëkurën tuaj të ringjallur

Pastruesi ynë më i mirë i fytyrës lan papastërtitë, vajin dhe papastërtitë pa e lënë lëkurën të ndjehet e thatë

Ky Facewash është 100% pa sapun, i përsosur për lëkurë edhe të ndjeshme dhe një pastrues i shkëlqyeshëm i fytyrës

Xheli i thjeshtë për pastrimin e fytyrës nga lloji në lëkurë është ideal për t’u përdorur çdo mëngjes për të pastruar dhe rifreskuar butësisht lëkurën tuaj për ditën në vazhdim, ose në mbrëmje për të ndihmuar në larjen e papastërtive dhe papastërtive të ditës. Përzierja speciale e përbërësve, përfshirë Pro-Vitaminën B5, ndihmon në zbutjen dhe pastrimin e butë të lëkurës; formula e xhelit ndihet e lehtë dhe freskuese dhe është 100% pa sapun.

Nuk përmban parfume ose ngjyra artificiale dhe asnjë kimikat të ashpër që mund të shqetësojnë lëkurën tuaj. Xhel freskues për larjen e fytyrës është efektiv dhe i përshtatshëm për t’u përdorur; thjesht vendosni një sasi të vogël të produktit në duart tuaja dhe punoni në një shkumë, pastaj masazhojeni në lëkurën e lagur përpara se ta shpëlani me ujë të pastër

Kapaciteti: 50Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel Freskues per Larjen e Fytyres Simple 50Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *