Xhel Dushi me Vaj Jasemini Cottagge 560Ml

L499.00

In stock

Compare
SKU: 3141380054942 Categories: ,

Description

98% përbërës natyralë, pa paraben, të testuar dermatologjikisht dhe pH neutral. Ndërsa një xhel i rregullt dushi zakonisht e lë lëkurën të pakëndshme si rezultat i hidratimit të pamjaftueshëm, ky produkt është krijuar posaçërisht për t’i dhënë lëkurës hidratim perfekt. Vaji mono ka një efekt të fortë hidratues, pasi të lahet lëkura është e butë dhe e butë e butë dhe ka një erë të këndshme

Kapaciteti: 560Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel Dushi me Vaj Jasemini Cottagge 560Ml”

Your email address will not be published.