Xhel Dushi me Qershi & Fistik Cottage 250Ml

L299.00

In stock

Compare
SKU: 3141380059664 Categories: ,

Description

Sweetmbëlsi maksimale me përbërës minimalë. Me 97% të përbërësve me origjinë natyrore Cottage ka favorizuar një formulë minimaliste të respektueshme për lëkurën dhe natyrën tuaj për akoma më shumë butësi

Respekt për lëkurën dhe natyrën

PH neutral për lëkurën.
Toleranca e testuar nën kontrollin dermatologjik
Formulë lehtësisht e biodegradueshme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel Dushi me Qershi & Fistik Cottage 250Ml”

Your email address will not be published.