Xhel Dushi me Kokos Cottage 560Ml

L499.00

In stock

Compare
SKU: 3141380054959 Categories: ,

Description

Formuluar posaçërisht për lëkurë të thatë, të ndjeshme, Extra Nourishing Oil Dushi përmban 97% përbërës me origjinë natyrore  dhe është i pasuruar me vaj kokosi.

Në ishujt tropikalë, vaji i kokosit është përdorur gjithmonë për të zbukuruar lëkurën.

I nxjerrë nga shtypja e mishit të freskët të kokosit, vaji i kokosit është i njohur për vetitë e tij ultra-ushqyese dhe hidratuese, duke e bërë lëkurën tepër të butë

Ky vaj dushi pastron edhe lëkurat më delikate pa ashpërsi dhe pa lënë një film vajor. Lëkura është e pastër, e rehatshme dhe e lagur

Kapaciteti: 560Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel Dushi me Kokos Cottage 560Ml”

Your email address will not be published.