Xhel Dushi me Ekstrakt Karamel Cottagge 250Ml

L299.00

In stock

Compare
SKU: 3141380059626 Categories: ,

Description

Eshtë formuluar posaçërisht për t’i ofruar lëkurës suaj të gjitha cilësitë e një dushi qumështi dhe një banjë me flluska.

Kapaciteti: 250Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel Dushi me Ekstrakt Karamel Cottagge 250Ml”

Your email address will not be published.