Xhel Dushi me Arome Portokall Cottagge 750Ml

L599.00

In stock

Compare
SKU: 3141380059138 Categories: ,

Description

Ofroni lëkurës tuaj të gjitha përfitimet e lules së portokallit të njohur për vetitë e saj qetësuese. Shkuma e butë dhe përbërja e saj qumështore ruajnë hidratimin e lëkurës dhe e lënë atë të butë dhe të butë, përbërës 97% natyral

Kapaciteti: 750Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel Dushi me Arome Portokall Cottagge 750Ml”

Your email address will not be published.