Xhel Dushi me Argan Cottage 560Ml

L499.00

In stock

Compare
SKU: 3141380054911 Categories: ,

Description

Vaji i dushit është i dizajnuar për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme .

I formuluar në mënyrë specifike për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme, përmban 98% përbërës me origjinë natyrore gjithashtu është i mbushur me acide yndyrore ushqyese dhe vaj argan

Ky vaj dushi pastron edhe lëkurat më delikate pa ashpërsi dhe pa lënë mbetje të pa këndëshme. Lëkura është e pastër, e rehatshme dhe e lagur. Një aromë e lehtë dhe e këndëshme

Kapaciteti: 560Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel Dushi me Argan Cottage 560Ml”

Your email address will not be published.