WEDDERSPOON RAW K FACTOR 16 MANUKA HONEY 500GR

L8,999.00

Compare
SKU: 1094922321014 Category:

Description

Mjalti manuka super i shëndetshëm është një mënyrë efektive për të mbështetur mirëqenien tuaj, veçanërisht kur luftoni kundër sfidave të stinës së ftohtë!

Mjalti Manuka është një kavanoz plot fuqinë e natyrës i famshëm për efektet e tij, i bërë nga bletët nga bima Manuka e Zelandës së Re.

Mjalti përmban sheqerna, proteina, aminoacide, acide organike, vitamina, flavonoide dhe komponime të tjera natyrale.

Kapaciteti: 500GR

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “WEDDERSPOON RAW K FACTOR 16 MANUKA HONEY 500GR”

Your email address will not be published.