Vitamina Xhelatinoze Per Femije Bioglan 30 Kapsula

L1,099.00

Bioglan SmartKids Happy Tummies për fëmijë është një mënyrë argëtuese dhe e shijshme për të ndihmuar në rritjen dhe marrjen e drejtpërdrejtë të vitaminave Siguron marrjen e baktereve te mira që u nevojiten.

Çdo kapsule xhelatinoze e shijshëm e kosit përmban 1 miliard baktere të mira lactobacillus acidophilus dhe Bifidobacterium lactis dy lloje të njohura dhe të hulumtuara

Compare
SKU: 5060216564159 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamina Xhelatinoze Per Femije Bioglan 30 Kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *