Vitamina Xhelatinoze Per Femije Bioglan 30 Kapsula

L1,099.00

SmartKids Healthy Bones VitaGummies është krijuar posaçërisht për eksploruesit tuaj aktivë
Çdo kapsule xhelatinoze përmban Kalcium, Vitaminë D2 dhe Vitaminë K2
Me aromë Luleshtrydhe që ata do të duan të marrin pa shume teka
I përshtatshëm për Veganët
Çdo çamçakëz ndihmon rritjen e kockave, mbështet funksionimin e muskujve dhe kontribuon në nivelet normale të kalciumit në gjak

Compare
SKU: 5060216564128 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamina Xhelatinoze Per Femije Bioglan 30 Kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *