Vitamina per Floke, Thonj, Trupin NHP 60Kapsula

L4,499.00

In stock

Compare
SKU: 5060018860480 Categories: , ,

Description

Kjo formulë e veçantë është për ato gra që duan të kujdesen për veten e tyre nga brenda duke siguruar ushqyesve që mund të ndihmojnë në ruajtjen e shëndetshme të flokëve, lëkurës dhe thonjve

Mbështetja e flokëve, lëkurës dhe thonjve siguron antioksidantë (si rutin, vitamina C, vitaminë E, ekstrakt rrushi, selen dhe zink) të cilat të gjitha mund të ndihmojnë në ngadalësimin e procesit të plakjes, ushqyesve që ndihmojnë në prodhimin dhe forcimin e kolagjenit (të tilla si MSM Lizina dhe vitamina C), ushqyes të tjerë si biotina për ruajtjen e shëndetshme të flokëve dhe lëkurës, bishti i kalit i cili siguron një burim natyror të silicës për forcimin e flokëve dhe thonjve, inositol dhe kolinë për nxitjen e rritjes së flokëve dhe vitaminën B12 për rritjen e shëndetshme të qelizave

Permban: 60Kapsula

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamina per Floke, Thonj, Trupin NHP 60Kapsula”

Your email address will not be published.