Vitamina per Detox Fushi 60Kapsula

L2,499.00

Available on backorder

Compare
SKU: 5060112863370 Categories: ,

Description

Formuluar me vitamina dhe minerale për të ndihmuar procesin natyror të detoksifikimit të trupit
Rrënja luleradhiqe e njohur për mbështetjen e funksioneve metabolike të mëlçisë.
Methionine, Rhubarb dhe Ginger Root për të stimuluar procesin e tretjes.
Qymyri i aktivizuar dihet se mbështet pastrimin natyror të trupit.
Aloe Vera për të pastruar traktin tretës për shkak të efektit balancues

Pastrimi natyral i brendshëm për bukurinë e jashtme.

Wholefood Detoxipure është një formulë e përparuar ushqyese që përmban përbërës aktivë, e krijuar për të ndihmuar pastrimin e trupit, qetësimin e tretjes dhe promovimin e gjallërisë dhe mirëqenies.

Detoksipura  mund të ndihmojë në heqjen e ankesave të tretjes si kapsllëku, era dhe fryrja e barkut. Përzierja sinergjike e aminoacideve, mineraleve, bimëve dhe ushqimeve të plota ndihmon në mbështetjen e mëlçisë, veshkave dhe lëkurës ndërsa mbështet pastrimin e sistemit.

Detoxipure është i përzier me ushqime të plota Xhenxhefil Rrënjë, Rhubarb, Hudhër Ekstrakt dhe Fara kopër për të lehtësuar më tej sistemet e proceseve të pastrimit natyror.

Permban: 60Kapsula

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamina per Detox Fushi 60Kapsula”

Your email address will not be published.