Vitamina me Baze Organike Suplement Fushi 60Kapsula

L1,999.00

Available on backorder

Compare
SKU: 5060112865138 Categories: ,

Description

Kërpudha Reishi është e njohur mirë në mjekësinë kineze si mbreti i bimëve. Karakteristikat medicinale të kërpudhave reishi kanë një status legjendar.

Efektet e tyre terapeutike përfshijnë aftësinë për të rritur rrjedhën e gjakut dhe për të zvogëluar inflamacionin. Ushqyesit e Fushit janë miqësorë për vegjetarianët dhe formuluar në mënyrë profesionale me përbërës aktivë të pastër 100% në formë bio të disponueshme për thithjen më të mirë

Permban: 60Kapsula

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamina me Baze Organike Suplement Fushi 60Kapsula”

Your email address will not be published.