Vitamina me Baze Organike Amalaki Fushi 60Kapsula

L1,799.00

Out of stock

SKU: 5060112865046 Categories: ,

Description

Amalaki, i njohur gjithashtu si Amla ose Indian Gooseberry, është i njohur si një barishte rinovuese.

Amalaki gjithashtu vepron si një anti-inflamator natyral për trupin.

Bimët dhe superushqimet Fushi janë rritur bio-dinamikisht, të përpunuara në të ftohtë dhe 100% të papërpunuara për të ruajtur vetitë e tyre të plota ushqyese

Permban: 60Kapsula

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamina me Baze Organike Amalaki Fushi 60Kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *