Vitamina Mbeshtetje Imune Chevy Vites 30Kapsula

L999.00

Out of stock

SKU: 5060629140407 Categories: , ,

Description

Mbështetja imune e të rriturve Chewy Vites 30 përtypjet me fruta përmbajnë 6 vitamina dhe mienrale që të gjitha kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar. Chewy Vites Përtypjet me fruta bëhen me pektinë natyrale frutash dhe lëng frutash të vërtetë

Përbërësit:Sukrozë, Shurup Glukoze, Ujë, Përbërës Aktivë: [Vitamina C (Acid L-Askorbik), Vitaminë D (Kolekalciferol), Vitaminë B6 (Hidroklorur Piridoksine), Vitaminë B12 (Cianokobalamin), Selen (Selenat Natriumi Pentahidrati) Zinku (Zinku) ), Agjenti i Gelling (Pektinës), Rregullatori i Aciditetit: Acid Citric & Citrate Natriumi, aromatizues (0,18%), Ngjyra, Agjent Kundërbërës (Dylli Carnauba)

Permban: 30 Kapsula

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamina Mbeshtetje Imune Chevy Vites 30Kapsula”

Your email address will not be published.