Vitamina Mbeshtetje Imune Chevy Vites 30Kapsula

L999.00

Out of stock

SKU: 5060629140469 Categories: ,

Description

Cdo përtypje e Multivitaminës Chewy Vite përmban një dozë të ekuilibruar të 12 vitaminave dhe mineraleve thelbësore.
Vitamina A, B6, B12 dhe C kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar. Vitaminat B12, B6, Niacin, Acid Pantotenik dhe Acid Folik kontribuojnë në zvogëlimin e lodhjes dhe lodhjes, Biotina, Acidi Pantotenik, Niacina, B12 dhe B6 kontribuojnë në metabolizmin normal që jep energji.
Me 12 vitamina dhe minerale thelbësore
Vitamina A, B6, B12 dhe C kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar
Vitaminat B12, B6, Niacin, Acid Pantotenik dhe Acid Folik kontribuojnë në zvogëlimin e lodhjes dhe lodhjes
Biotina, Acidi Pantotenik, Niacina, B12 dhe B6 kontribuon në metabolizmin normal që jep energji

Përbërësit: Sukroze, Shurup Glukoze, Uje, Agjent Gelingues Pektina, Rregullues i Aciditetit: Acid Citrik dhe Citrat Natriumi, Ngjyra: Antocianina Beta Karoten, Aromatie (0.18%), Vitamina A (Acet Retinil), Vitaminë D (Kolekalciferol) ), Vitamina E (dl-Alfa-Tokoferil Acetat), Vitaminë C (Acid L-Askorbik), Acid Folik (Acid Pteroilmonoglutamik), Vitaminë B12 (Cianokobalamin), Niacin (Nikotinamid), Acid Pantotenik (D-Pantotenat Kalcium) B6 (Hidroklorur piridoksine), D-Biotinë, minerale: Jod (Jod Kaliumi), Hekur (Fumarat Fekarat)

Permban: 30 Kapsula

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamina Mbeshtetje Imune Chevy Vites 30Kapsula”

Your email address will not be published.