Vitamin D3 Natures Aid Vitamin 50Ml

L1,000.00

In stock

Compare
SKU: 5023652319059 Categories: ,

Description

Vitamina D kontribuon ne mirembajtjen e kockave dhe dhembeve normale

  • Vitamina D eshte e nevojshme per rritjen normale dhe zhvillimin e kockave tek femijet
  • Pa arome artificiale. Nuk ka ngjyrosje te shtuar. Nuk ka konservante te shtuar,.Pa gluten, pa laktoze, pa qumesht, pa arra, pa kripe, pa sheqer, pa grure, pa maja, pa alumin, pa selino, pa acide limoni, pa veze, pa peshk,pa paraben, pa fara susami, pa soje, pa dioksid squfuri
  • Mund te perdoret nga femija nga 3 muaj deri ne 5 vjec
  • Vitamina D ndryshe njihet edhe si vitamina e diellit

Perdorimi: Mund te shtohet ne ushqim ose pije. Nese eshte kokerr mund te pihet me uje

Kapaciteti: 50 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamin D3 Natures Aid Vitamin 50Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *