Vitamin C Together 30 Kapsula

L1,199.00

Vitamina C është e rëndësishme për shëndetin e përgjithshëm dhe sistemin imunitar.Ndihmon gjithashtu në thithjen e hekurit.

Bejeni pjese te dietes tuaj duke konsumuar 2 kapsula ne dite.

10 in stock

Compare
SKU: 5060170530160 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamin C Together 30 Kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *