Vitamin C Support NHP 60 Kapsula

L2,499.00

Vitamina C Plus është bërë nga askorbati i magnezit, i cili është një formë alkaline e vitaminës C. –

Të mos ngatërrohet me formën më acidike dhe më të lirë të acidit askorbik, e cila është më e vështirë për t’u thithur nga trupi dhe mund të veprojë si irrituese.

Vitamina C Plus asimilohet lehtësisht nga trupi dhe lejon thithjen dhe efektivitetin maksimal.

Vitamina C Plus gjithashtu përmban Bilberry, e cila është një antioksidant i shkëlqyeshëm.

10 in stock

Compare
SKU: 5060018860060 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamin C Support NHP 60 Kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *