Vitamin C Mini Drops Natures Aid Children 50 Ml

L799.00

In stock

Compare
SKU: 5023652384057 Category:

Description

Vitamina C kontribuon në funksionin normal të sistemit imunitar dhe rrit perthithjen e hekurit

  • Vitamina C eshte krijuar posacerisht per foshnje me gji, foshnje dhe femije
  • Eshte e pershatshme per veganet ose Vegjetarianet pa asnje arome artificiale Nuk ka ngjyrosje te shtuar. Nuk ka konservantë te shtuar. Pa gluten, pa laktoze, pa qumesht, pa kripe, pa sheqer, pa grure, pa maja
  • Vitamina C rrit dhe forcon imunitetine  e femijes. Perdoret per femije edhe per te rritur

Kapaciteti: 50 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamin C Mini Drops Natures Aid Children 50 Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *