Vitamin B12 Together 60 Kapsula

L2,499.00

Përfshin të gjithë lëndët ushqyese thelbësore që janë të vështira për tu marrë në dieta vegan ose vegjetariane.

Formë metilkobalamine shumë e thithur dhe e sigurt e B12.

Përmban kalcium natyral bioaktiv nga algat e detit.

Ushqyesve të plotë me përbërje të fuqishme ushqimore natyrore.

Compare
SKU: 5060170530337 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamin B12 Together 60 Kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *