Veshje per Vajza Set Badi 0-3 Muaj & 3-6 Muaj

L2,400.00

In stock

Compare
SKU: 5035320418421 Categories: ,

Description

Set badi per vajza per moshen 0-3 muaj dhe 3-6 muaj

Material i perbere totalisht prej pambuku

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veshje per Vajza Set Badi 0-3 Muaj & 3-6 Muaj”

Your email address will not be published.