Veshje per Femije 6-18 Muaj Gri Tommee Tippee

L5,500.00

In stock

Compare
SKU: 5010415911018 Category:

Description

Veshje per femijet ne te cilen femija mund te fleje mjaft komod gjate nates dhe pa u bezdisur

Ngjyre gri

Per femije 6-18 muaj

I perbere totalisht me pambuk

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veshje per Femije 6-18 Muaj Gri Tommee Tippee”

Your email address will not be published.