Veshje per Femije 3-9 Muaj Pretty Petals Tommee Tippee

L4,500.00

In stock

Compare
SKU: 5010415910561 Category:

Description

Veshje per femijet ne te cilen femija mund te fleje mjaft komod gjate nates dhe pa u bezdisur

Me ngjyre roze per vajza

Per femije 3-9 muaj

I perbere totalisht me pambuk

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veshje per Femije 3-9 Muaj Pretty Petals Tommee Tippee”

Your email address will not be published.