Veshje per Femije 3-9 Muaj Gri Tommee Tippee

L4,200.00

In stock

Compare
SKU: 5010415910325 Category:

Description

Veshje per femijet ne te cilen femija mund te fleje mjaft komod gjate nates dhe pa u bezdisur

Ngjyre gri

Per femije 3-9  muaj

I perbere totalisht me pambuk

Importuesi: United Kingdom

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veshje per Femije 3-9 Muaj Gri Tommee Tippee”

Your email address will not be published.