Veshje per Femije 0-4 Muaj Tommee Tippee

L4,000.00

In stock

Compare
SKU: 5010415910530 Category:

Description

Veshje per femijet ne te cilen femija mund te fleje mjaft komod gjate nates dhe pa u bezdisur

Me ngjyre blu per djem

Per femije 0-4 muaj

I perbere totalisht me pambuk

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veshje per Femije 0-4 Muaj Tommee Tippee”

Your email address will not be published.