Veshje per Femije 0-3 Muaj me Lule Roze Tommee Tippee

L3,000.00

In stock

Compare
SKU: 5010415913487 Category:

Description

Veshje per femijet ne te cilen femija mund te fleje mjaft komod gjate nates dhe pa u bezdisur

Ngjyre roze

Per femije 0-3 muaj

I perbere totalisht me pambuk

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veshje per Femije 0-3 Muaj me Lule Roze Tommee Tippee”

Your email address will not be published.